Kvantové rodičovství
Hluboká proměna v milujícího rodiče, který je v rodině respektován a přijímán takový, jaký je

KURZ KVANTOVÉ RODIČOVSTVÍ

Dvoudenní kurz, ve kterém si pomocí principů kvantové terapie projdeš transformačním procesem, který ti předá poselství o tom, jak jsi báječný rodič. Neuděláme z vás všech stejně dokonalého rodiče, jak z vánoční formičky. 

Každý z vás dostane možnost prozkoumat svoji jedinečnou formu, jak se stát jedinečným, autentickým rodičem, takovým, jakým nikdo jiný, než právě ty, být nemůže. 

Nejenže se takovým neotřelým rodičem můžete stát, ale ještě k tomu se budete cítit dobře a uvolněně právě proto, že to tak je.

Budeme procházet různé techniky a cvičení, které napomohou posouvat k lepšímu tvůj vztah sám k sobě, sám k sobě jako k rodiči a tím pádem také vztah k tvým dětem. 

Díky nastartování procesu, kterým si na tomto kurzu projdeš, budeš každé zrcadlení od svých dětí brát s vděčností, jako skvělou výzvu k růstu. 


Tento kurz je koncipován jako starter k novému pohledu a přístupu k dítěti a k tobě samému. 

Čekají nás sice modelové situace "rodič dítě" ale hlavním tématem bude já, já a zase já = sebevědomí, neboli vědomí sebe bez egoistických mechanismů, ale také komunikace - k sobě i druhým.

Na kurzu nastartujeme potřebné kroky pro zlepšení rodinných vztahů mezi rodičem a dítětem/ dospělým a dítětem v jakémkoli věku. Zaměříme se na to, abys vládl/a respektem nejen ke svým dětem, ale i sám/sama k sobě. 

Co nás čeká? 

Máme před sebou meditace, kvantování, zážitková a sebepoznávací aktivní cvičení, modelové situace, i s prvky divadla, společné čištění tématu rodičovství, vztahu k vlastnímu dětství, sdílení, společná cesta vpřed se vzájemnou podporou skupiny . 

Mnoha modelovými situacemi se podíváme novýma očima na běžná omílaná vztahová klišé jako jsou porozumění a naslouchání, komunikaci a konfrontaci a schopnost řešení a vzájemné spolupráce. A vyjdeme z nich autentičtí, ne, tak jak se "má", ale tak, jak to ty cítíš.


Setkáš se s těmito tématy

Vnitřní dítě, léčení vnitřního dítěte, moc a bezmoc ve vztahových situacích, téma osobní svobody a hranic, respektování dítěte i sebe ve vzájemném vztahu.

Dotkneme se i tématu vzdělávacího systému a jak se vůči němu postavit aby ani rodič ani dítě neztratili svou autonomii.  

Konstruktivní komunikace o hranicích, stanovování pravidel, změny pravidel... Zkoumání motivů našich hranic, posouvání nezdravých hranic, které jsou motivovány strachem. 

Zrcadlení - na mém dítěti mi vadí. Čištění.

Komunikace, přijetí všech barev emocí v domácnosti. Pozvánka k řešení.


Termín


18.-19.5.2019


Místo konání

U Teplárny 3, 158 00 Praha 5

Popis, jak se dostanete na místo konání: https://www.mamprostor.cz/kontakt/


Cena

3500 Kč / 140 euro


Lektorky

Monika Vondrášková a Aneta Daňkovská. Více o nás se dozvíte zde.


Přihláška