Dětská skupina
Návaznost na kurzy Dětského kvantování a na Kvantové tábory

DĚTSKÁ NAVAZUJÍCÍ SKUPINA

Dětská skupina vznikla za cílem návazného setkávání dětí, které mají za sebou nějakou zkušenost s kvantováním - prošly Kvantovým kurzem, účastnily se Kvantového tábora, nebo se vícekrát účastnily Kvantového Kempu. 

Chceme, aby děti měly možnost systematicky pracovat na svých věcech pomocí kvantovky. Práce na svém životním plánu není jen doménou dospělých, úspěšně na něm dokáží systematicky
a soustavně pracovat i děti klidně už od šesti let :-) 

Naší vizí je, že se děti mohou potkávat postupně od dětství přes pubertu a klidně až do dospělosti. Postupně z nich vyrostou nové generace vědomých, svobodných, vyzrálých osobností, které přispějí celku svým potenciálem.


Tvůj růst nikdy nekončí, přidej se k nám. Z kurzů i z tábora znáš, jak je to fajn poznávat sám sebe skrze různé aktivity s lidmi, kteří jsou podobně naladěni, jako Ty. Nemusíš nikomu vysvětlovat, co je to vlna, co je to meditace, za Tvoji jedinečnost se Ti nikdo nebude smát, můžeš být totálně sám sebou a tím růst a pracovat na svých kvantových schopnostech s veškerou podporou Tvých kamarádů a fajn, milujících dospělých. 

Na čem můžeš pracovat?

  • Práce na super pocitu ve škole.
  • Práce na fajn vztazích v rodině.
  • Práce pro dosažení vysněných cílů ve svém koníčku, profesi.
  • Práce na vlastních emocích - čištění strachů, pocitů nespravedlnosti, velkého smutku, pocit nepřijetí...
  • Přijetí sebe sama, jaký/á jsem.
  • Uzdravování sebe sama.

Kdy začínáme?

Počínaje tímto podzimem budeme každý podzim a jaro nabízet 2-4 denní kvanťáckou seshion plnou her, radosti, svobody a kvantování toho, co uznáte za vhodné od léčení zdravotních potíží až po školní záležitosti a práci na své životní cestě, kariéře, koníčcích, ve kterých chcete vyniknout. 

V nabídce bude vždy práce na plnění nějakého důležitého přání se supervizí předchozích přání, na kterých se pracovalo. Zbytek času společná jízda na vlně užívání si radosti při všelijakých aktivitách, tak jak znáte z tábora. Tenhle pocit flow je dobré si opakovat, v něm se vědomá realita tvoří nejlépe :-)

Organizace víkendu

1. den: Příjezd v pátek po obědě mezi 15:00-16:00, začínáme večeří

2. den: Kvantujeme, hrajeme si, tvoříme

3. den: Končíme obědem, odjezd 16:00-17:00

Termíny 2018/2019

Podzimní termín: 16.-18. 11. 2018 - téma víkendu "Kým chci být"

Jarní termín 29.-31. 3. 2019 -  téma víkendu "Moje sebevědomí = uvědomování si sebe, jaký jsem"

Podzimní termín 15.-17. 11. 2019 - téma víkendu "Práce s emocemi - vztek" 

Potkávací místo na jarní a podzimní setkávání jsme určili "někde mezi" aby to pro všechny bylo podobně daleko, scházíme se na Vysočině na Ekologickém statku "Kyprův mlýn" na samotě u lesa. www.kypruvmlyn.cz

Přihláška

Pokud se ti přihláška níže nezobrazuje správně, klikni zde.PRAVIDELNÉ ONLINE SETKÁVÁNÍ KAŽDÝ TÝDEN
S ANETOU

Druhou nabídkou je pravidelné setkávání on-line každý týden. 

Jedná se o společný Skype hovor (4krát za měsíc po jedné hodině), vždy v konkrétní čas a den. Termín bude vždy stanoven po dohodě s danou skupinkou.

1 skupinka se rovná max. 4 děti. 

Online setkávání je vhodné pro práci dětí, které se navzájem znají, ale nemají možnost se vídat. 

Program probíhá strukturovaně:

  • První polovinu vede Aneta, nahodí konkrétní téma, kvantovací techniku, kterou si společně všichni vyzkouší a pobaví se o tématu.
  • V druhé polovině, bude mít možnost každé z dětí nadhodit svoje téma. Každý se k němu bude moci vyjádřit podporou, či názorem.
  • Závěrečných 5 minut se věnujeme společnému kvantování a podpoře našich témat.

Cena

500Kč/měsíc/4 hodiny práce na skype. 

Tato spolupráce je návazná, po prvním zkušebním měsíci je možné odstoupit, jinak doporučuji projít společně takto alespoň 3 měsíce v kuse,. Je to pravidelná motivační injekce, která je v každodennosti velkou oporou. 


Přihláška

Pokud se ti přihláška níže nezobrazuje správně, klikni zde